مدل مانتو
عکس های مایلی سایرس 2015 , چیدمان جهاز , دانلود اهنگ دوستت دارم از رضاصادقی , عکس های گوگوش , عکس‌عاشقانه , قسمت اخرقبول میکنم , عکس. ایرانی , اسپرت پراید , قسمت 170 فریحا , مدل مانتو بهاره

 لایحه "قانون جدید تامین اجتماعی" و "مصوبه استخدام 500 نفر" در سازمان تامین اجتماعی از جمله مصوباتی بود که در پایان مدیریت مدیرعامل وقت تامین اجتماعی مطرح شد و همانند سایر مسائلی که در یکساله و نیم گذشته در این سازمان اتفاق افتاد، حواشی خاص خود را به همراه داشت.

به گزارش ایسنا، غلامحسین رضوانی عضو هیات امنای سازمان تامین اجتماعی در مورد طی شدن روال قانونی لایحه قانون تامین اجتماعی، موافقت هیئت امنا با محتویات این لایحه، وجود مصوبه قانونی در مورد استخدام 500 نفری در این سازمان، ادعای برخی از اعضای هیئت مدیره سازمان در مورد اینکه موضوع استخدام ها تنها درخواست مدیرعامل وقت بوده و به تصویب این هیئت نرسیده است و نیز اجرای درست یا نادرست این مصوبه توضیح داد.

رضوانی در مورد لایحه قانون جدید تامین اجتماعی تصریح کرد: لایحه جدید قانون تامین اجتماعی در هیات امنای سازمان مطرح نشد و هیات امنا در گردش کار لایحه قرار نگرفت، بنابراین هیات امنای سازمان اصلا در این لایحه دخیل نبوده و اعلام کرد که این موضوع نیاز به بررسی دارد.

وی با بیان اینکه هیات امنای این سازمان در مورد لایحه جدید قانون تامین اجتماعی هیچ نظری نداده و حتی مخالف آن بوده است، گفت: علاوه بر اینکه مصوبه‌ای در این زمینه در هیات امنای سازمان وجود ندارد باید بگویم که حتی بعضی از اعضای هیات امنا با این لایحه مخالف بوده و در نهایت اینکه لایحه به هیچ وجه در هیات امنا مطرح نشد.

عضو هیئت امنای سازمان تامین اجتماعی در مورد اینکه چگونه وزیر وقت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بدون اینکه لایحه به تصویب هیئت امنا برسد آن را امضا کرده است؟ گفت: در این خصوص اطلاعی ندارم.

به گزارش ایسنا، این در حالی ایست که چندی پیش از تغییر مدیریتی در سازمان تامین اجتماعی، معاون حقوقی و پارلمانی این سازمان در مورد این لایحه گفته بود: براساس ماده 73 قانون برنامه پنجم توسعه و تأکید قانون‌گذار بر اصلاح قانون تأمین‌اجتماعی، پیش‌نویس قانون جدید این سازمان که طی سال گذشته با پیگیری‌های مدیرعامل سازمان (سعید مرتضوی) در 102 ماده تدوین و در آن از نظر حقوقدانان اساتید دانشگاه، تشکل‌های کارگری و متخصصان امور بیمه و پیشکسوتان سازمان تامین اجتماعی استفاده شد پس از تایید وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی (اسدالله عباسی) و با تایید و دستور موافق ریاست جمهوری (محمود احمدی نژاد) مراتب در دولت طرح و با دستور معاون اول ریاست جمهوری در زمان رحیمی، دستور ارسال آن بصورت لایحه به مجلس شورای اسلامی صادر شده است.

رضوانی در ادامه این گفت‌وگو در مورد مصوبه استخدام 500 نفر در سازمان تامین اجتماعی و مباحث حاشیه‌ای که پیرامون این مصوبه، اظهار کرد: در مورد استخدام 500 نفر در سازمان تامین اجتماعی مصوبه وجود دارد، اما اگر این مصوبه بد اجرا شده باید سراغ کسی رفت که در اجرای بد آن اقدام کرده است.

عضو هیات امنای سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه بعضی از اعضای هیات مدیره اعلام کردند که این موضوع مصوبه هیات مدیره نبوده و درخواست مدیر عامل وقت سازمان تامین اجتماعی بوده است، گفت: اگر از طریق هیات مدیره مصوبه‌ای ارجاع داده نمی‌شد به آن رسیدگی نمی‌کردیم و روش کار اینگونه است که موضوعات مطرح شده در هیات امنای سازمان تامین اجتماعی به درخواست هیات مدیره این سازمان است.

رضوانی با بیان اینکه درخواست شخصی از هیات امنا اصلا معنی نمی‌دهد، تصریح کرد: موضوعی را در هیات امنا نظر سازمان تلقی می‌کنیم که مصوبه هیات مدیره این سازمان باشد و ممکن است مصوبه‌ای در هیات مدیره مطرح شده باشد که همه اعضا با آن موافق نباشند اما این به منزله نبود مصوبه در این زمینه نیست.

وی با تاکید بر اینکه هیات امنای سازمان تامین اجتماعی همواره بر اساس روال قانونی عمل کرده است، اظهار کرد: ممکن است مدیر عامل موضوعی را مطرح کند اما اگر هیات مدیره نپذیرد هیئت امنا آن را نظر سازمان تامین اجتماعی تلقی نمی‌کند و روال کار به گونه‌ای است که هیات امنای آنچه را که به عنوان مصوبه هیات مدیره سازمان نباشد به آن ورود نمی‌کند.

عضو هیات امنای سازمان تامین اجتماعی ادامه داد: در قانون تعیین شده است که هر مصوبه نیازمند موافقت چند تن از اعضای هیات مدیره است و در این خصوص نیز ممکن است چند نفر از اعضای هفت نفره هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی موافق مصوبه استخدام 500 نفر نبوده باشند، اما مصوبه به تایید تعداد لازم اعضا رسیده است.


ارسال توسط poolnewspaper
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

آخرین مطالب
.: :.