مدل مانتو
عکس های مایلی سایرس 2015 , چیدمان جهاز , دانلود اهنگ دوستت دارم از رضاصادقی , عکس های گوگوش , عکس‌عاشقانه , قسمت اخرقبول میکنم , عکس. ایرانی , اسپرت پراید , قسمت 170 فریحا , مدل مانتو بهاره

 
تاريخ : 2015-04-17

 

 

 

آخر هفته با تلویزیون

 

«سرپیکو»،«ارتباط فرانسوی ۲»،«بیا می بخشیم»،«بلیتز»،«خانواده متهم » و ۱۷ فیلم سینمایی و تلویزیونی پنجشنبه و جمعه ۲۴ و ۲۵ آذرماه از شبکه های یک ، دو ، سه ، چهار، تهران و شما پخش می شـود.

 

شـبـکـه یــک

به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی « سرپیکو» کارگردانی سیدنی لومت پنجشنبه ۲۴ آذرماه ساعت ۲۲ ازشبکـه یک سیما روی آنتن می رود.

درخلاصه داستان فیلم آمده : یکی از افراد پلیس نیویورک فساد اداره پلیس آمریکا را برملا می کند و در جریان دسیسه ای برای کشتن او بدست گانگسترها به شدت مجروح می شود و پس ازبهبودی از نیروی پلیس استعفا می دهد و به سوئیس می رود .

آل پاچینو و جان راند ولف به عنوان بازیگران اصلی درفیلم سینمایی « سرپیکو » محصول سال ۱۹۷۳ بازی کرده اند .

فیلم سینمایی « ارتباط فرانسوی ۲» به کارگردانی ویلیام فریدکپن پنجشنبه ۲۴ آذرماه ساعت ۲۴ از شبکه یک سیما پخش می شود.

دراین فیلم خواهید دید : پلیس نیویورک محموله ای ازمواد مخدرراکه به وسیله یک اتومبیل متعلق به یک بازیگرفرانسوی واردکشورشده شناسایی می کند و تعدادی ازعاملان آن کشته ویادستگیرمی شود.

جین هکمن ،روی شایدروفرنادوری درفیلم سینمایی « ارتباط فرانسوی ۲» محصول سال ۱۹۷۱ آمریکا بازی کرده اند .

فیلم تلویزیونی « بیا می بخشیم» جمعه ۲۵ آذرماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده : روانشناسی موفق و معتقد به نام "احمد اقبالی" به بیماری سرطان مبتلا می شود. احمد به دلیل ابتلا به بیماری با خدا قهرمی کند و عزیزانش را یک به یک از زندگیش حذف می کند . احمد که خود را از خدا طلبکارمی داند ، خود را درخانه حبس کرده و منتظرمرگ می نشیند .

پرویز فلاحی پور، زهره حمیدی و ملیحه نیکجومند درفیلم تلویزیونی « بیا می بخشیم » به کارگردانی جواد مزدآبادی و تهیه کنندگی محمد رضا شفیعی بازی کرده اند .

فیلم سینمایی « بلیتز» به کارگردانی الیوت لستر محصول سال ۲۰۱۱ کشور انگلستان جمعه ۲۵ آذرماه ساعت ۲۴ ازشبکـه یک سیما روی آنتن می رود .

درخلاصه داستان فیلم آمده : با کشته شدن چند پلیس درشرق لندن، گروه پلیس منطقه دست به کارمی شود تا قاتل یا قاتلین را پیدا کند. قاتل ، جوانی به نام « بری » است که درکمال بی رحمی پلیس ها را به قتل می رساند و با مهارت ، ردپایی نیزازخود باقی نمی گذارد .

 

شـبـکـه دو

انیمیشن « افسانه ماردوش ( نبرد فریدون)» به کارگردانی حسین مرادی زاده از تولیدات مرکز فرهنگی هنری صبا پنجشنبه ۲۴ آذرماه ساعت ۱۴:۳۰ ازشبکه دو سیما پخش خواهد شد .

درخلاصه داستان این انیمیشن آمده : فرانک ، همسر آبتین ، همزمان با به دار آویخته شدن همسرش به دلیل تیرانداختن به سوی ضحاک که البته تیر را شخص دیگری انداخته بود که بعداً معلوم می شود، پسری بدنیا می آورد که نام او را فریدون می گذارد. فرانک که از دست ضحاک که فرمان قتل عام کودکان را صادر کرده است ، به کوهستان و جنگل می گریزد تا جان فریدون را نجات دهد. در جنگل ، سواری ناشناس ، به او کمک می کند تا از دست سربازان ضحاک فرار کند .

شبکه دو سیما برای روزجمعه ۲۵ آذرماه ساعت۱۷:۳۰فیلم سینمایی « خانواده متهم »به کارگردانی ریویچی کیمیزوکا وتهیه کنندگی چی هیروکامیاما را برای پخش درنظر گرفته است.

درخلاصه داستان فیلم آمده : سائوری دختر ۱۵ ساله دبیرستانی به دلیل قتلی که برادرش مرتکب شده است؛ تحت پیگیری و تعقیب خبرنگاران قرار می گیرد. خانواده آنها مورد توهین و تحقیرهمسایگان قرار گرفته؛ شریط بسیارسختی را سپری می کنند. طوری که مادر خانواده دچار حمله قلبی شده و از دنیا می رود. پلیس برای نجات آنها از دست خبرنگاران هر کدام را به هتلی برده؛ تحت مراقبت قرار می دهد.

کویچی ساتو و میرای شیدا درفیلم سینمایی « خانواده متهم » محصول سال ۲۰۰۸ کشور ژاپن به ایفای نقش پرداختند .

فیلم تلویزیونی « امید » به کارگردانی حبیب کاوش و تهیه کنندگی فرزین مهدی پورجمعه ۲۵ آذر ماه ساعت ۲۳ ازشبکه دو سیما روی آنتن می رود.

درخلاصه داستان فیلم آمده: یک فارغ التحصیل رشته شیمی به نام امید درتلاش است تا با امکانات محدود و مشکلات عدیده ای که در زندگی خود با آن مواجه است ، به کشف فرمول شیمیایی کاشی دست یابد و در ادامه او تصمیم می گیرد، رنگ کاشی هفت رنگ قدیمی و فرمول آن را تفکیک کرده و پی به راز آن ببرد.امید برای این کارنیازبه یک سرمایه گذار دارد ولی به دلیل شکست های پی در پی او کسی حاضربه همکاری و سرمایه گذاری با او نمی باشد.

علیرضا صالحی و محمدرضا یاوری به عنوان بازیگران اصلی درفیلم تلویزیونی « امید » بازی کرده انـد.

 

شـبـکـه سـه

فیلم سینمایی « پروژه A » به کارگردانی جکی جان ، پنجشنبه ۲۴ آذرماه ساعت ۱۰:۱۵ از شبکه سه سیما باز پخش می شود.

فیلم سینمایی « پروژه A » محصول سال ۱۹۸۳ درکشورهنگ کنگ ساخته شده است .

فیلم تلویزیونی « تلواسه » به کارگردانی و تهیه کنندگی داریوش ربیعی پنجشنبه ۲۴ آذرماه ساعت ۱۹ ازشبکه سه سیما پخش می شود .

درخلاصه داستان این فیلم با بازی سارا خوئینی ها و حمید ابراهیمی آمده : پروانه و مجید به امید پیشرفت در كار و زندگی تصمیم به مهاجرت گرفته اند ، خانه مسكونی شان را به فروش گذاشته اند. مجید خود را بازخرید كرده و درتدارك مسافرت و مهاجرت به كانادا هستند و بسیارازشرایط پیش آمده خشنود و راضی هستند.

پنجشنبه ۲۴ آذرماه ساعت۲۳:۳۰ فیلم سینمایی « نشان آهنین» به کارگردانی سام پکین پا محصول سال ۱۹۷۷ کشورهای آلمان و انگلیس ازشبکه سه سیما پخش می شود .

درخلاصه داستان فیلم با بازی ماکسیمیلیان اسجل و جیمز میسون آمده : درسال ۱۹۴۳ ، در جبهه روسیه ، رولف اشتاینر پس ازموفقیت در ماموریت به درجه گروهبانی ارتقاء می یابد. درهمین حال کاپیتانی متکبر به نام هافمن به عنوان فرمانده جدید جوخه او منصوب می شود.

جمعه ۲۵ آذرماه ساعت ۱۰:۳۰ فیلم سینمایی « باران سخت » به کارگردانی مایکل سالامون و تهیه کنندگی جان بریس ازشبکه سه سیما باز پخش می شود .

مورگان فریمن ، کریستین اسلاتر و رندی کواید درفیلم سینمایی « باران سخت » محصول سال ۱۹۹۸ کشورهای آمریکا ،انگلستان ،دانمارک ، فرانسه و ژاپن به ایفای نقش پرداخته اند.

فیلم سینمایی « روز مناسب» به کارگردانی نیک استاگلیانو جمعه ۲۵ آذرماه ساعت ۱۴:۱۵ روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

درخلاصه داستان فیلم می بینیم : لوکاس مردی است که بعد ازمشکل مالی که در نتیجه مریضی دخترش برای او و خانواده اش به وجود آمده خانواده اش را رها کرده است . دختر او که حالا جوان است بعد از جستجوی بسیار موفق می شود پدر خود رااز طریق اینترنت پیدا کند .

فیلم سینمایی « روزمناسب » با بازی روبرت پاتریک و هالب هولبرووک محصول سال ۲۰۱۱ درکشورآمریکا ساخته شده است .

فیلم تلویزیونی « قصه ها و واقعیت ها » به کارگردانی حجت قاسم زاده اصل جمعه ۲۵ آذرماه ساعت ۱۹ازشبکه سه سیما پخش خواهد شد .

درخلاصه داستان فیلم با بازی مهدی هاشمی ، آتنه فقیه نصیری و امین زندگانی می بینیم : احمدی در پی احضار بی موقع رئیس اداره اش و در مسیر رفتن به محل کار با یک تریلی حامل آهن تصادف می کند و کشته می شود . در این میان با آدم هایی آشنا می شویم که به نوعی در این حادثه نقش داشته اند .

 

شـبـکـه چـهـار

فیلم تلویزیونی « آیین دلبری » به کارگردانی و نویسندگی محسن دامادی ، با بازی عنایت اله بخشی ، آتنه فقیه نصیری و بهنازجعفری پنجشنبه ۲۴ آذرماه ساعت ۱۵:۳۰ ازشبکه چهار سیما بازپخش می شود .

فیلم سینمایی « ماهی بزرگ » به کارگردانی تیم برتن محصول سال ۲۰۰۳ کشور روسیه جمعه ۲۵ آذرماه ساعت ۱۲:۱۰ ازشبکه چهارسیما پخش می شود .

درخلاصه داستان فیلم با بازی ایوان مگره گور ، آلبرت فینی و بیلی کروداپ خواهید دید : ویل بلوم که سال ها با پدر خود ، ادوارد بلوم قطع رابطه کرده است ، خبردارمی شود که پدر از یک بیماری نا علاج رنج می برد . ویل به زادگاه خود آلاباما بر می گردد و پس از ارتباط با کسانی که زمانی به پدرش نزدیک بوده اند با زوایای جدیدی اززندگی پدرخود آشنا می شود.

فیلم تلویزیونی « سلام ناشر محترم» به کارگردانی مسعود جدی و تهیه کنندگی ناهید دل آگاه جمعه ۲۵ آذرماه ساعت ۲۰:۳۰ در قالب برنامه « سینما ۴» ازشبکه چهارسیما پخش خواهد شد .

درخلاصه داستان فیلم با بازی آزیتا حاجیان و مهدی هاشمی می بینیم : استاد طوسی ۵۵ساله، استاد دانشکده ادبیات و نویسنده مشهوری است که به دلیل کهولت سن و درگیر شدن به کارهای روزمره دیگرتوان نوشتن مجدد وانتشار کتاب را ندارد .استاد در یک قرار خصوصی به دانشجویی پیشنهاد می دهد ، در قبال چاپ نوشته های او به نام خودش، وی را هم درسهم چاپ کتاب شریک نماید .

 

شـبـکـه تـهــران

انیمیشن « خداوند لک لک ها را دوست دارد » به کارگردانی سعیده ذاکری و هما شکیبی پنجشنبه ۲۴ آذرماه ساعت ۱۳:۳۰ درقالب برنامه « تماشاخانه » از شبکه تهران پخش می شود .

داستان این انیمیشن دریک روستا می گذرد که بچه های روستا دریک مسابقه هوا کردن بادبادک شرکت می کنند و شاهد بازگشت لک لک ها به روستا هستند .

فیلم سینمایی « در برابر آتش » به کارگردانی کلود مایکل رومی ۳۰ دقیقه بامداد روزجمعه ۲۵ آذرماه ازشبکه تهران بازپخش می شود .

ریچارد بری ، پاسکال البه و زابو بریت من درفیلم سینمایی « در برابر آتش » به ایفای نقش پرداختند .

فیلم سینمایی « آسمان متلاطم » به کارگردانی فرد اولن ری ساعت ۱۳:۳۰ روزجمعه ۲۵ آذر ماه از شبکه تهران پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده : سامانتا و توماس مسئولان بخش پژوهشی شرکت هواپیمایی دی ویرهستند . آنها درحال طراحی سیستمی هستند که هواپیما بتواند با رایانه کل هدایتش انجام گیرد. اما این طرح همچنان درمراحل ابتدایی است و تنها برای هواپیمای بدون سرنشین امتحان شده است تا اینکه ناگهان ریچارد ، پسر رئیس شرکت بدون هماهنگی با سامانتا و توماس تصمیم می گیرد که هواپیما را با مسافران به پرواز درآورد تا هرچه زودترازسرمایه گذاران هزینه توسعه این طرح را دریافت دارد.

کسپر ون دی ین ، نیکول اگرت و برد دو ریف درفیلم سینمایی « آسمان متلاطم » محصول سال ۲۰۱۰ کشور آمریکا هنرمندی کرده اند .

 

شـبـکـه شمـا

فیلم تلویزیونی « زمان رفتن » پنجشنبه ۲۴ آذرماه ساعت ۲۳:۴۵ از شبکه شما پخش می شود.

داستان در مورد پیرمردی به نام کاحمه کریم است که وظیفه رساندن نفت به روستا را دارد. اهالی روستا او را عزیز می دارند . او هم با گذشتن از راهی دشوار ، نفت را به مردم روستا می رساند . پسر کاحمه کریم (ریبوار) چند سالی است که از پدر دوری گزیده و کاحمه کریم اطلاعی از او ندارد و همیشه دل تنگ اوست.

محمد علی محمدی ، مظفر رحیمی و اسماعیل ساده میری ازبازیگران اصلی فیلم تلویزیونی « زمان رفتن» به کارگردانی و تهیه کنندگی سالم صلواتی می باشند.

فیلم تلویزیونی « پیربرنا » با بازی رضا بابک و اردلان شجاع کاوه جمعه ۲۵ آذرماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش می شود.

داستان فیلم درمورد کارمند بایگانی یک بیمارستان است که در زمینه شکسته بندی اطلاعاتی کسب کرده و حال به توصیه داماد پزشکش تصمیم دارد در کنکور سراسری رشته پزشکی شرکت کند ..... / گزارش : جام جم آنلاین ارسال توسط poolnewspaper
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

آخرین مطالب
.: :.