مدل مانتو
عکس های مایلی سایرس 2015 , چیدمان جهاز , دانلود اهنگ دوستت دارم از رضاصادقی , عکس های گوگوش , عکس‌عاشقانه , قسمت اخرقبول میکنم , عکس. ایرانی , اسپرت پراید , قسمت 170 فریحا , مدل مانتو بهاره


 

 

در 90 چه گذشت؛ مهدوی کیا: شاید از فوتبال خداحافظی کردم / عابدینی فدراسیون را تهدید کرد

 

مجری این برنامه در ادامه در خصوص عدم معرفی سرمربی تیم پرسپولیس صحبت‌هایی را مطرح کرد و از رویانیان و مسئولان باشگاه خواست در این خصوص صحبت کنند اما مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به دلیل بیماری پدرش نتوانست صحبت کند.

گفته می شود رویانیان به توصیه علی پروین با عادل فردوسی پور در برنامه 90 صحبت نمی کند.

* تیکه عادل فردوسی پور به وضعیت این روزهای پرسپولیس / خدایی با رفتن استیلی هم وضعیت درست نشد

فردوسی پور گفت که انصافا با رفتن استیلی وضعیت پرسپولیس تغییری نکرده است.

عادل فردوسی پور برنامه اش را با تیکه ای به تیم پرسپولیس شروع کرد و گفت: «هفته گذشته سوال برنامه ما این بود که آیا با رفتن استیلی وضعیت پرسپولیس تغییری می کند یا نه؟ که خدایی اتفاقی هم نیفتاد و تغییری در روند نتیجه گیری های این تیم حاصل نشد. آنها دو بازی با راه آهن و فولاد را هم مساوی کردند.»

* انتقاد عادل فردوسی پور به قرعه کشی جام حذفی / چرا استقلال همه اش در خانه بازی می کند؟

مجری برنامه نود از اینکه چرا استقلال همه اش در جام حذفی در خانه بازی می کند گلایه کرد.

عادل فردوسی پور در لابلای برنامه اش با انتقاد از قرعه کشی بازی های جام حذفی گفت: «من نمی دانم قرعه کشی ها بر چه اساسی است. استقلال می آید و همه بازی هایش را در خانه انجام می دهد و مرز قهرمان پیش می رود، از آن طرف شاهین بوشهر تمام بازی هایش را در خارج از خانه برگزار می کند. این کمی عجیب است!»

* تاسف نماینده فدراسیون برای همکارانش در سازمان لیگ / نمی دانم زمین شهرداری یاسوج را چطور تایید کرده اند؟

ناظر فدراسیون معتقد است که ورزشگاه اختصاصی شهرداری یاسوج به هیچ عنوان برای برگزاری مسابقات مناسب نیست.

سلیمانی، نماینده فدراسیون فوتبال، در بازی شهرداری یاسوج و فولاد خوزستان در جام حذفی برای همکارانش در سازمان لیگ تاسف خورد و گفت: «واقعا متاسفم برای همکارانم در لیگ آزادگان. من نمی دانم آنها بر اساس چه معیاری ورزشگاه تختی را برای انجام بازی های جام حذفی تایید کرده اند؟ این ورزشگاه به هیچ عنوان شرایط برگزاری بازی های لیگ یک را هم ندارد چه برسد به لیگ برتر یا جام حذفی.»

او ادامه داد: «سرویس های بهداشتی، رختکن، نیمکت ذخیره ها و حتی نور ورزشگاه هم مناسب نیست. من فقط می توانم برای همکارانم تاسف بخورم.»

* فونیکه سی: از گواردیولا خوشم نمی آید

در ادامه برنامه فونیکه سی آقای گل نیم فصل لیگ برتر و مهاجم نفت آبادان در برنامه نود حاضر شد و در خصوص مسائل مختلف صحبت کرد.

وی با اشاره به شکست تیمش مقابل سایپا گفت: «بازیکنان نفت خسته بودند و حتی چند روز تمرین نکرده بودیم و به همین دلیل نتوانستیم خوب بازی کنیم.»

مهاجم نفت آبادان پیروانی مربی سابق این تیم را مورد تعریف و تمجید قرار داد و گفت: «فعلا نمی‌توانم در مورد کاستا صحبت کنم چون او تازه آمده است.»

فونیکه‌سی ضمن حمایت از بازیکنان آفریقایی گفت: «ساموئل اتوئو را دوست دارم اما به خاطر گواردیولا از بارسلونا خوشم نمی‌آید چون او اتوئو را کنار گذاشت هر چند مسی یک بازیکن تمام عیار است.»

* عابدینی: حرف بزنم فوتبال ایران تعلیق می شود / پرسپولیس نوروزی را بدهد، مهدوی کیا را بگیرد

مدیر عامل داماش گیلان از فردوسی پور خواست تا در برنامه هفته آینده اش از او در مورد مسائل حاشیه ای فوتبال ایران هم سوال کند.

امیر عابدینی که بعد از ظهر دوشنبه تهدید کرده بود حرف های زیادی در سینه دارد و اگر آنها را بیان کند باید در فدراسیون را ببندند تهدیدهایش را در برنامه نود هم تکرار کرد و گفت: «فوتبال ما باید سالم باشد. من هفته آینده و در ویژه برنامه نود حرف های زیادی برای گفتن دارم و آمادگی این را هم دارم که پس از بیان کردن این حرف ها به هر دادگاهی که بگویند بروم.»

او یک بار دیگر پای برنامه ریزی در نتیجه بازی های لیگ را وسط کشید و ادامه داد: «نتایج در لیگ ما برنامه ریزی شده است. داماش در شرایط بحرانی قرار دارد. ورودی بوجه ما قطع شده است اما مردم ما را رها نکرده اند. مسئولان استان هم پشت ما ایستاده اند. اگر بضاعت ما مثل قبل بود مقابل کارهای سازمان مقاومت می کردیم اما در حال حاضر شکننده هستیم. من چیزهایی شنیده ام که اگر آنها را بیان کنم شاید فدراسیون ایران تا آستانه تعلیق هم پیش برود.»

او در خصوص مهدوی کیا و اینکه آیا این بازیکن به پرسپولیس می رود یا نه هم گفت: «با شرط و شروط بله. اینکه بازیکنی را که خود من به آنها دادم را پس بدهند. هادی نوروزی را بدهند و مهدوی کیا را ببرند. در مورد محمد محمدی هم همین طور. این بازیکن تمام و کمال با داماش تسویه کند و بعد به پرسپولیس برود.»

* مهدوی کیا: هنوز معلوم نیست، شاید از فوتبال خداحافظی کردم / به خاطر پرسپولیس نیست که از داماش می روم

بازیکن با اخلاق فوتبال ایران با شک و تردید حرف می زند. او به پرسپولیس بر می گردد یا اینکه از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد؟

مهدی مهدوی کیا که دیشب مهمان تلفنی برنامه نود بود در مورد جدایی اش از داماش حرف زد و گفت: «خوشبختانه من در هر کجای ایران که رفتم و فوتبال بازی کردم مردم به من لطف داشتند و همیشه تشویقم کرده اند. من همیشه خودم هم با مردم خوب بودم. جا دارد از همین جا تشکر کنم از همه عزیزانی که تیم داماش را تشویق کردند اما یک اتفاقاتی در بازی با نفت افتاد که من حس کردم پرده ها از بین رفته و ماندنم در رشت به صلاح نیست.»

کیا با بیان اینکه در زندگی یک چیزهایی برایش اهمیت زیادی دارد حرف هایش را این طور ادامه داد: «دوست ندارم در جایی فوتبال بازی کنم که تماشاگران از من خوششان نمی آید. من با تمام وجودم در خدمت داماش بودم. گرچه آقای عابدینی قول داده بودند که من می توانم به دلیل دوری از خانواده ام از مرخصی های بیشتری استفاده کنم اما من حتی این کار را هم نکردم و در تمام تمرینات شرکت کردم ولی رابطه من با تماشاگران داشت از بین می رفت. این یکی از بهترین فصل هایی بود که یک تیم از رشت در لیگ برتر بازی می کرد. من برای همه آروزی موفقیت می کنم. من آدمی هستم که یک چیزهایی برایم اهمیت دارد. دوست دارم احترام متقابل باشد.»

مهدوی کیا در واکنش به این سوال فردوسی پور که پرسید آیا پیشنهاد پرسپولیس نقشی در جدایی اش از داماش داشته است یا نه گفت: «نه، اصلا این طور نیست. من بلافاصله پس از بازی با نفت به تران برگشتم. دو تا ساک لباس داشتم، برداشتم و آمدم تهران. من امروز (دوشنبه) با آقای رویانیان حرف زدم اما به ایشان هم گفتم که من با داماش به نتیجه نرسیده ام. نمی خواهم ذهنیت تماشاگر روی من خراب شود. البته این را هم بگویم که هنوز معلوم نیست که من بخواهم فوتبال بازی کنم یا نه. من هنوز تصمیم قطعی نگرفته ام.»

وقتی عادل از کیا پرسید که قرار است او را با هادی نوروزی معاوضه کنند و اگر این اتفاق نیفتد آن وقت تکلیف چیست که کیا گفت: «من که گفتم هنوز تصمیمی نگرفتم و اصلا مشخص نیست که فوتبال بازی خواهم کرد یا نه.»

* فتح الله زاده: به مجیدی گفتم به هزاران تیامی که در ایران هستند فکر کن / او رفتنی است مگر اینکه خودش بخواهد برگردد

فتح الله زاده می گوید نتوانسته فرهاد مجیدی را متقاعد کند. فقط باید خود مجیدی بخواهد که به استقلال برگردد.

تلاش همکاران فردوسی پور برای برقراری ارتباط با مدیر عامل استقلال دقایق زیادی طول کشید. طوری که مجری برنامه نود عنوان کرد: «ما با آقای فتح الله زاده هماهنگ کرده بودیم که روی خط بیایند اما مشخص نیست که موبایل خودشان را چه کار کرده اند که بوق می خورد و قطع می شود!»

این اتفاق در حالی افتاد که دقایقی بعد فتح الله زاده روی خط آمد و حرف هایش را این طور شروع کرد: «من موبایلم را کاری نمی کنم. خانه ما در خیابان پیروزی، در وسط شهر تهران است و اینجا همراه اول خیلی خوب آنتن نمی دهد. یک شب شما را دعوت می کنم به منزل ما بیایید تا ببینید موبایل شما هم آنتن نمی دهد.»

وقتی مدیر عامل استقلال این حرف را زد عادل بلافاصله از او پرسید: «در خیابانی پیروزی ساکن هستید؟ آنجا قصر هم دارد؟»

که فتح الله زاده حرفش را قطع کرد و گفت: «در خیابان پیروزی ساختمان 5 طبقه هم وجود ندارد، کدام قصر؟»

اما پس از رد و بدل شدن این حرف ها فردوسی پور سوال اولش را در مورد فرهاد مجیدی و جدایی او از استقلال پرسید که فتح الله زاده گفت: «فرهاد روز قبل از بازی با پرسپولیس آمد و گفت که من اضطراب دارم، مشکل دارم. دخترم تنها است و هر شب زنگ می زند. فرهاد گفت من حواسم جمع نیست و داشت این حرف ها را به عنوان یک پدر مطرح می کرد. به هر حال ما هم انسان هستیم و پدر. گفت اجازه بدهید من بروم و ما هم پا را روی اصول گذاشیتم واین اجازه را به ایشان دادیم. مجیدی بازیکن حرفه ای است و بازیکن پروازی ما به حساب می آید! من به خاطر مسائل فوتبال از جدایی مجیدی ناراحت نیستم اما فرهاد برای استقلال فقط یک بازیکن نیست. اومحبوب است. بازیکانان ما احترام زیادی به او می گذارند. من می خواستم به هرقیمتی که شده او را حفط کنم. به او گفتم پدر بودنت را درک می کنم اما تو هم فکر کن که هزار تا تیام در ایران هست ولی تا الان موفق نشدیم رضایت او را جلب کنیم.»

او در پاسخ به این سوال که آیا مجیدی از قطر پیشنهاد دارد یا نه گفت: «بله او از قطر پیشنهاد دارد.»

که در این لحظه فردوسی پورحرف فتح الله زاده را قطع کرد و پرسید اگر به قطر برود که همان مشکلات وجود دارد و دوری از دخترش و... که مدیر عامل استقلال این طور جواب داد: «دختر فرهاد فارسی بلد نیست بنویسد و نمی تواند در ایران ادامه تحصیل بدهد. البته من نمی خواهم مسائل را باز بکنم. مشکلاتی هست که نمی تواند دخترش را به ایران بیاورد. او رفتنی است مگر اینکه خودش نخواهد برود.»

* علی دایی با اشاره به صحبت های مایلی کهن: خدا مریض ها را شفا دهد

در ادامه این برنامه مصاحبه‌ای از علی دایی پخش شد که سرمربی راه‌آهن با اشاره به مایلی کهن گفت: «این آقا اگر جرات دارد اسم من را بیاورد. یک بار او را در دادگاه محکوم کردم ولی فقط یک جمله می‌گویم. برای بیماران دعا می‌کنم و از خدا برای مریض‌ها شفاعت می‌خواهم.»

* پاسخ ناقص حسن زاده به اظهارات عابدینی

در پایان این برنامه اسماعیل حسن‌زاده رئیس کمیته انضباطی در مقام پاسخ به عابدینی برآمد و گفت: «قبول دارم که بازیکنان داماش بعد از آن اتفاقات نباید به میدان می‌رفتند اما آنین‌نامه انضباطی ما دچار اشکال است و باید اصلاح شود. باشگاه داماش مشکلات زیادی دارد و من نمی‌دانم کاندیدا شدن و نشدن من از شهر تالش چقدر مهم است که این صحبت‌ها را مطرح می‌کنند. در آن زمان در حق مردم تالش جفا شد و حتی امام جمعه تالش اعلام کرد این قضیه را با فرهنگ مردم تالش قیاس نکنید.»

در همین لحظات براتی کارشناس حقوقی روی خط آمد وایرادهایی به صحبت‌های حسن‌زاده وارد کرد که مجری برنامه نود از این دو نفر خواست تا موضوع در هفته آینده بررسی شود.

* پرویز مظلومی بهترین مربی نیم فصل نیست / مردم به حسین فرکی رای دادند

در نظر سنجی برنامه نود مردم انتخاب کردند که بهترین مربی لیگ برتر در نیم فصل نخست حسین فرکی است.

50 درصد از بینندگان برنامه نود حسین فرکی را به عنوان بهترین مربی لیگ در نیم فصل اول انتخاب کردند. در نظر سنجی برنامه نود فردوسی پور 5 گزینه را انتخاب کرده بود تا مردم از بیان آنها بهترین مربی لیگ برتر را انتخاب کنند. بر این اساس و پس از حسین فرکی پرویز مظلومی با 32 درصد، امیر قلعه نویی 9 با درصد، عبدالله ویسی با 6 درصد و ابراهیم قاسمپور با 3 درصد در رتبه های دوم تا پنجم قرار گرفتند.ارسال توسط poolnewspaper
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

آخرین مطالب
.: :.