مدل مانتو
عکس های مایلی سایرس 2015 , چیدمان جهاز , دانلود اهنگ دوستت دارم از رضاصادقی , عکس های گوگوش , عکس‌عاشقانه , قسمت اخرقبول میکنم , عکس. ایرانی , اسپرت پراید , قسمت 170 فریحا , مدل مانتو بهاره


این بار یک دارالقرآن بهانه تخریب شهرداری تهران شد

پشت پرده های پروژه جدید تخریبی علیه شهرداری تهران

شهر تهران به عنوان پایتخت کشور همواره مورد توجه ویژه جهان و غرب قرار داشته است.تهران به عنوان پایتخت شیعی یک کشور اسلامی همواره توجه بسیاری از مسلمانان جهان را به خود جلب می کند و به تبع، نظم و مدیریت صحیح شهری در پایتخت، ایران را به عنوان الگو و نموه مدیریت سامان دهی و مدیریت شایسته شهری مطرح می کند و...

 

شفاف: شهر تهران به عنوان پایتخت کشور همواره مورد توجه ویژه جهان و غرب قرار داشته است.تهران به عنوان پایتخت شیعی یک کشور اسلامی همواره توجه بسیاری از مسلمانان جهان را به خود جلب می کند و به تبع، نظم و مدیریت صحیح شهری در پایتخت، ایران را به عنوان الگو و نموه مدیریت سامان دهی و مدیریت شایسته شهری مطرح می کند و به همین علت مدیریت شهر تهران برای مراجع و روحانیون دینی نیز حایز اهمیت است.

این مساله در دیدار اخیر شهردار تهران با مراجع قم به خوبی نمود پیدا کرد و علاقه مراجع بزرگ شیعه را به شهر تهران و نحوه اداره آن مشخص کرد.

 

دیدار اخیر شهردار تهران با مراجع بزرگ تقلید قم اما به مذاق دولتی ها خوش نیامده است چرا که بلافاصله بعد از این دیدار و تقدیر مراجع از عملکرد محمد باقر قالیباف، موج تخریب های زنجیره ای دوباره آغاز شد  و جالب اینجاست که بعد از ایراد به بی دلیل بودن  دیدار شهردارتهران با مراجع،  این بار تخریب شهرداری تهران بر مبنای ادعای تخریب یک مکان مذهبی است تا شاید به این ترتیب، نظر علما و روحانیون نسبت به شهردار تهران تغییر کند.

در خبرتخریبی این رسانه ها  آمده بود که شهرداری منطقه 7 یک دارالقرآن را تخریب کرده است.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

شهردار ناحیه 5 منطقه 7 اما بلافاصله در  واکنش به انتشار برخی اخبار نادرست درباره یک دارالقرآن کریم در محدوده این ناحیه گفت : متاسفانه شاهدیم برخی افراد برای دستیابی به منافع شخصی با بهره برداری از مقدسات ، نسبت های دروغینی را به نهاد خدمت رسان شهرداری روا می دارند .

محمد جواد خسروی در توضیح ماجرای رخ داده گفت: در ضلع جنوبی بوستان شهید توکلی در ناحیه ۵ منطقه ۷ حسینیه‌ای قرار دارد که چند ماه قبل بر اساس توافق با هیئت امنای آن قرار شد شهرداری به منظور تکریم شهروندان، ضمن بازسازی و گسترش فضای این حسینیه اقدام به ساخت نمازخانه و سرویس‌های بهداشتی عمومی در زیرزمین آن در کنار بوستان کند.

وی با بیان اینکه این موضوع با استقبال هیئت امنا و اهالی مومن محل مواجه شد، خاطرنشان کرد: پس از این توافق از طرف این حسینیه نماینده‌ای به شهرداری مراجعه و اعلام کرد چون کلاس‌های مختلف مذهبی و فرهنگی در این حسینیه برپا می‌شده به منظور جلوگیری از توقف این کلاس‌ها مکان دیگری در زمان بازسازی حسینیه اختصاص یابد.

محمد جواد خسروی   در توضیح ماجرای رخ داده گفت : در ضلع جنوبی بوستان شهید توکلی در ناحیه 5 منطقه 7 حسینیه ای قرار دارد که چند ماه قبل بر اساس توافق با هیئت امنای آن قرار شد شهرداری به منظور تکریم شهروندان ، ضمن بازسازی و گسترش فضای این حسینیه اقدام به ساخت نمازخانه و سرویس های بهداشتی عمومی در زیرزمین آن در کنار بوستان کند .

وی گفت: به منظور حل مشکل بنا شد امکانات منتقل شده در کمال احترام به محل حسینیه ارجاع داده شود.

خسروی تصریح کرد: متاسفانه مشخص نیست به چه دلیلی پس از انتقال امکانات یاد شده در ‌‌نهایت احترام و اصول شرعی به حسینیه، از پذیرفتن آن‌ها خودداری شد و عوامل شهرداری ناچار شدند این امکانات را به محل دیگری منتقل کنند.

وی ادامه داد: متاسفانه برخی افراد فرصت طلب با انگیزه سودجویی مبادرت به صحنه سازی به هم ریختن وسایل متعلق به حسینیه و پس از آن اقدام به تصویربرداری و ادعای اهانت به مقدسات کردند که این موضوع سوالات بسیاری در اذهان عمومی ایجاد کرده است.

خسروی تاکید کرد: شهرداری منطقه ۷ تصمیم دارد این موضوع را از طریق دستگاه قضایی پیگیری کرده و اجازه نخواهد داد خادمان قرآن کریم در شهرداری این ناحیه به واسطه سودجویی برخی افراد مورد تهمت و افترا قرار گیرند.

 

در این میان اما، نکته مهم اینجاست که  دور جدی پروژه  تخریب مجموعه مدیریت شهری توسط کسانی کلید خورده است که هرگز پایگاه محکمی در نزد روحانیون و علما نداشته اند و حالا با این توطئه سازی ها و فرافکنی ها قصد تخریب شهرداری تهران را که مشغول خدمت رسانی به مردم تهران است، دارند.

البته تخریب شهرداری تهران موضوع تازه ای نیست و از همان دوران قبل انتخابات مجلس نهم  و حتی پیش از آن نیز زنجیره تخریب ها آغاز شد بود که با حادثه مترو به اوج خود رسید اما همانطور که بسیاری از مراجع نیز نقل کردند، تغییرات و پیشرفت در تهران محسوس است و مردم خود بهترین قاضی هستند./شفافارسال توسط poolnewspaper
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

آخرین مطالب
.: :.