مدل مانتو - جذب دو بازیکن خارجی درپرسپولیس
مدل مانتو
عکس های مایلی سایرس 2015 , چیدمان جهاز , دانلود اهنگ دوستت دارم از رضاصادقی , عکس های گوگوش , عکس‌عاشقانه , قسمت اخرقبول میکنم , عکس. ایرانی , اسپرت پراید , قسمت 170 فریحا , مدل مانتو بهاره

نشست هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس از ساعت 8 صبح امروز در دفتر علی سعیدلو و با حضور کادرفنی این باشگاه برگزار شد.
به گزارش خبرنگار مهر، در ابتدای این نشست سعیدلو رئیس هیئت مدیره این باشگاه به هواداران تیم فوتبال پرسپولیس، مدیرعامل، مربیان و بازیکنان این باشگاه عنوان قهرمانی نیم فصل را که بعد از هفت سال بدست آمده است، تبریک گفت.

برپایه این گزارش، علی سعیدلو که چندی پیش رضایت خود را از عملکرد فنی و فرهنگی باشگاه پرسپولیس اعلام کرده بود، صبح امروز در گفتگوی مستقیم با کادر فنی، دیدگاههای خود را درخصوص وضعیت این تیم مطرح کرد..

گزارش کاشانی
در ادامه این نشست مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گزارش کاملی از فعالیتهای باشگاه در چند ماه گذشته را ارائه کرد. حبیب کاشانی از مشکلات و نحوه برخورد با آن، صحبت کرد تا هیئت مدیره در جریان کامل حوادثی که در نهایت قهرمانی نیم فصل اول را رقم زد، قرار بگیرد.

توضیح در مورد اخبار
از مسائل مطرح شده در این نشست شایعات گوناگونی است که مانند همیشه بعد از موفقیت پرسپولیس به راه افتاده است. بخشی از موارد توسط افشین قطبی و حمید استیلی توضیح داده شد و بخش عمده موارد توسط حبیب کاشانی توضیح داده شد.

از مسائل مطرح شده در این بخش، موضوع علیرضا مرزبان بود و البته قرار نبود در این بخش تصمیم گیری خاصی صورت بگیرد و تصمیم پیشین مبنی بر بررسی شرایط بعد از دو هفته مرخصی، همچنان به قوت خود باقی است.

صحبتهای سرمربی
افشین قطبی درابتدای صحبتهای خود گزارش فنی کاملی را از آنچه در این مدت در پرسپولیس گذشته است، وضعیت فعلی تیم و برنامه‌های پیش‌رو برای نیم فصل دوم صحبت کرد. وی البته درباره مشکلات عمومی فوتبال ایران که در پرسپولیس هم وجود دارد، صحبت کرد و برطرف کردن آنها را نیازمند صرف زمان دانست.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس همچنین درباره امکانات مورد نیاز تیم هم توضیح داد تا اعضای هیئت مدیره که سیاستگذاران باشگاه هستند، به طور کامل در جریان مسائل قرار بگیرند. قطبی با دفاع از شاگردان خود، بسیاری از مواردی که این روزها مطرح می‌شود را غیر واقعی دانست و وجود آن مسائل را در داخل تیم و نزد بازیکنان رد کرد.

جذب دو بازیکن خارجی
در این نشست پیرامون جذب بازیکنان خارجی و هدف از انجام این برنامه نیز صحبت شد. هیئت مدیره در نهایت موافقت خود را با این مساله اعلام کرد و بدون در نظر گرفتن سقف پرداخت، تصمیم‌گیری در این مورد را بر عهده مدیرعامل باشگاه گذاشت تا بر اساس اعلام نیاز سرمربی تیم و بر اساس امکانات مالی باشگاه اقدامات لازم را به عمل آورد.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در پایان این جلسه اعلام کرد که جهت شرکت در نیم فصل دوم رقابتهای لیگ برتر، برای جذب دو بازیکن خارجی اقدام خواهد شد.

تاکید بر نهادینه شدن ارزشهای فرهنگی
مسائل فرهنگی و اقدامات باشگاه در این بخش، از مهمترین مباحث جاری در باشگاه پرسپولیس است. حبیب کاشانی که اصرار ویژه‌ای روی مسائل فرهنگی و استفاده از امکانات پرسپولیس در این بخش دارد، گزارش کاملی از فعالیتهای فرهنگی انجام شده در باشگاه پرسپولیس که جهت نهادینه شدن آنها در سطح جامعه انجام شده و آثار مثبت آن، ارائه کرد تا طی گزارشی از طرف هیئت مدیره در اختیار سازمان تربیت بدنی قرار بگیرد.

تهیه گزارش مالی برای سازمان
در نشست امروز هیئت مدیره همچنین در مورد مسائل و مشکلات مالی این باشگاه صحبت شد. نتایج حسابرسی که هنوز از طرف مدیریت باشگاه دارای شبهات است و باید کاملتر شود، هم در این نشست ارائه شد.

بخش دیگری که اهمیت زیادی دارد، تعهدات مالی این فصل بود. پرسپولیس در ابتدای فصل باجذب اسپانسر نیم فصل نخست را با مشکلات کمتر سپری کرد. همچنین کمک 500 میلیون تومانی سازمان تربیت بدنی هم توانست به حل این مشکلات کمک کند.

البته با توجه به محدودیتهای موجود ناشی از دولتی بودن مجموعه، نیاز به حمایتهای بیشتر را اجتناب ناپذیر می‌کند که در این نشست درمورد این مسائل صحبت شد تا سازمان تربیت بدنی و رئیس آن که ریاست مجمع باشگاه را در اختیار دارند، کاملاً در جریان امور قرار بگیرند.

متعاقب این نشست، علی سعیدلو رئیس هیئت مدیره و معاون اجرایی رئیس جمهور، پیگیریهای خود را آغاز خواهد کرد و این مسائل را با محمدعلی آبادی در میان می گذارد تا زمینه حل مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس فراهم شود.

ارسال توسط poolnewspaper
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

آخرین مطالب
.: :.