مدل مانتو
عکس های مایلی سایرس 2015 , چیدمان جهاز , دانلود اهنگ دوستت دارم از رضاصادقی , عکس های گوگوش , عکس‌عاشقانه , قسمت اخرقبول میکنم , عکس. ایرانی , اسپرت پراید , قسمت 170 فریحا , مدل مانتو بهاره

به گزارش خانه ملت "محمود احمدی بیغش" نماینده شازند در توضیح و دفاع از سوال خود از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درخصوص بی توجهی به وضع ناهنجار فیلم های سینمایی و تئاتر و همچنین وضع  ناهنجار پوشش غرفه داران نمایشگاه كتاب گفت:

این سوال در تاریخ 21 اردیبهشت تقدیم شد و 22 تیرماه اعلام وصول شده است و 16 شهریور به دلیل نیامدن وزیر و مجدداً 6 مهر ماه باز هم به دلیل نیامدن وزیر به تعویق افتاده است.

وی خطاب به شهاب الدین صدر كه در ابتدای طرح سوال با وجود كم بودن تعداد نمایندگان در صحن علنی مجلس اجازه داد گزارش سوال خوانده شود و وزیر به ارائه پاسخ خود بپردازد گفت:

شما با كدام علم می فرمایید كه به عدد نیاز نیست؟ این یك توهین به سوال كننده است و بنده اگر از پاسخ وزیر قانع نشوم باید سوال را در معرض رای دوستان قرار دهید اما شما با كدام عدد می خواهید رای بگیرید.

احمدی در ادامه به تشریح سوال خود پرداخت و گفت: حكومت ها و نظام ها اصول و پایه هایی دارند كه بر آن استوار هستند و در حكومت دینی و مذهبی به طور قطع اصول اعتقادی و فرهنگ دینی و پایداری و ایستادگی بر اصول ضامن اصلی نگهداری حكومت و سلامت جامعه است.

وی افزود: حكومتی كه با خواست خداوند و زحمات و ایثارگری مردم و تقدیم صدها شهید به بار آمده باید مروج و پاسدار اصول و فرهنگ دینی خود باشد وگرنه هم خود در معرض خطر خواهد گرفت و هم سلامت جامعه رو به انحطاط می رود.

نماینده شازند خاطرنشان کرد: برای پیشبرد اهداف نظام دستگاه ها و ابزاری نیاز است كه یكی از آنها وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. كارش ساخت و پخش فیلم است و آیا می شود ادعا كرد یك حكومت و نظام اسلامی باشیم اما فیلم هایی تهیه كنیم كه با اهداف نظام و حتی با رفتار عرفی جامعه از زمین تا آسمان فاصله ها داشته باشد و آیا وزارت محترم نباید پاسخ دهد كه به دنبال چیست؟ آیا می تواند بگوید متولی امور فرهنگی در جامعه نیست؟

بیغش با بیان اینكه یكی از ابزارهای اثرگذار بر روح و روان مردم فیلم است گفت: این وزارتخانه چه كارهای اثرگذار و ماندگاری تحویل مردم داده است، متاسفانه وزیر ارشاد به مطالبی كه باید پاسخ دهد اشاره نكرده است.

نماینده شازند گفت:اگر فیلم های مناسب ساخته می شد ما وضع فرهنگی مناسب تری داشتیم. ما فیلم ها را با هزینه ای كه برای به ثمر رسیدن و ماندگاری انقلاب مان داشتیم می سنجیم.

وی با بیان اینكه بااین سیاست موجود و محصولاتی كه شاهد ساخت و پخش آن هستیم به بیراهه می رویم گفت: متاسفانه با هزینه های خودمان فرهنگ بی بند و باری را رواج می دهیم. در این مدت كه وزارتخانه در اختیار شما بوده، چند فیلم كه اشاره به اصول اعتقادی و ارزش های اسلامی داشته است ساخته اید؟

احمدی افزود:چرا تصور می كنید كه افرادی به نام هنرمند باید با پول بیت المال به چهره تبدیل شوند و مقدسات مردم را به سخره بگیرند؟ آیا هدف فیلم های بی محتوایی است كه فروش بیشتری داشته باشند. مردم از دولت ارزشمند، استكبارستیز و حامی اصول انقلاب انتظار دارد كه اگر می تواند انتظار آحاد مردم را برآورده كندو نگرانی هایی كه در دولت اصلاحات وجود داشت را از بین ببرد.

وی گفت:‌ رسالت فیلم در حكومت اسلامی چه باید باشد؟ پاسخ دهید رسالت دین در حكومت اسلامی چه باید باشد؟ تبلیغ زندگی اشرافی؟ تبلیغ ارتباط نامشروع زن و شوهر؟ ترویج فرهنگ فمنیستی؟ تبلیغ نابودی خانواده و دین ستیزی؟ تبلیغ بی احترامی و پرخاشگری بر پدر و مادر؟ قضاوت كنید.20 میلیارد تومان تسهیلات بلاعوض چه سودی در پی داشته است؟

وی با بیان اینكه سینما به بیراهه رفته است،‌گفت: ما از این دولت استكبارستیز چنین انتظاری را نداشتیم، سینماها به تجارتخانه تبدیل شده اند. ابزاری برای فرهنگ سازی و سازندگان و بازیگران سینما به اعتقادات مردم توجهی ندارند و تنها دین و فرهنگ و جیب مردم را نشانه رفته اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی افزود: آیا درست است از اكران فیلمی به دلیل ابتذال جلوگیری كنیم و بعد برای توزیع از طریق شبكه خانگی به آن مجوز دهیم.تساهل و تسامح در این امر تا به كی؟

احمدی اظهارداشت:شما ما را مقابل طرفداران فتنه هم خلع سلاح كردید كسانی كه به امام اعتقاد نداشتند و یكباره در این 18 ماه جنایت روز عاشورای گذشته را محكوم نكردند امروز دایه دلسوزتر از همه شده اند. شما دست ما را بسته اید و بچه های اصولگرا دیگر قدرت دفاع در مجلس ندارند و حالا ادعا می كنید كه فیلم های مفید ساخته اید.

بیغش پس از بخش دوم اظهارات وزیر گفت: از پاسخ وزیر قانع نشده ام اما به خاطر رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر داشتن تعامل بادولت و به شرط اینكه شما مردانه پای كار بایستید و اجازه ندهید كسانی كه میراث خوار رژیم گذشته بوده اند دوباره محصولاتشان منتشر شود از سوالم صرف نظر می كنم.


ارسال توسط poolnewspaper
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

آخرین مطالب
.: :.