مدل مانتو
عکس های مایلی سایرس 2015 , چیدمان جهاز , دانلود اهنگ دوستت دارم از رضاصادقی , عکس های گوگوش , عکس‌عاشقانه , قسمت اخرقبول میکنم , عکس. ایرانی , اسپرت پراید , قسمت 170 فریحا , مدل مانتو بهاره

رئيس‌جمهور گفت: انديشه اسلام ايراني يعني فهم ايراني از اسلام كه همان انديشه ولايت و امامت و اسلام ناب محمدي در مقابل اسلام آمريكايي و اسلام متحجر است.

به گزارش فارس، محمود احمدي‌نژاد رئيس‌جمهور كشورمان در ادامه سخنان خود در همايش ملي جنگ نرم كه سوم و چهارم آبان ماه در تالار علامه اميني دانشگاه تهران برگزار مي‌شود، چگونگي تأسيس رژيم صهيونيستي و موضوع 11 سپتامبر و اشغال عراق و افغانستان توسط آمريكايي‌ها را نمونه‌هايي از عملكرد نظام سلطه در 3 سطح تئوري، برنامه ريزي و عمليات برشمرد.

وي افزود: بايد تئوري، برنامه و عمليات خود را داشته باشيم و در هر يك از اين سطوح درگير نباشيم و به نقطه‌اي برسيم كه ايران كانون تئوري پردازي و مرجع انديشمندان جهان بشود.

 البته در بخش‌هايي از علم آرام آرام مرجعيت پيدا مي‌كنيم ولي آنها علوم تجربي است و نمي‌توان با آن به اين جنگ همه جانبه وارد شد.

رئيس جمهور ادامه داد: اگر به لحاظ علوم انساني و نظريه پردازي هنوز به مرجعيت جهاني نرسيم، اين شرايط ادامه دارد.

احمدي نژاد جامعه مهدوي را تنها تئوري‎اي كه توانايي جايگزيني تئوري نظام سلطه را دارد دانست و گفت كه هيچ نظريه‌اي غير از جامعه مهدوي نمي‌تواند جايگزين وضع موجود دنيا شود.

وي با بيان اينكه بايد بستر و نگرش‌ها و باورها و انديشه‌ها را در دنيا تغيير بدهيم، توليد انديشه و جنبش نرم‌افزاري را در اين راستا مهم ارزيابي كرد و افزود: نياز به يك انقلاب رهايي بخش داريم و مراكز علمي و دانشگاه‌ها و حوزه‌ها بايد انقلاب كرده و خود را از قالب‌هاي موجود خارج و آزاد كنند و حتي از بسياري از قالب‌هايي كه به نام احكام الهي، فقه و انديشه وجود دارد خود را نجات دهند و به سراغ حقيقت دين بروند. چرا كه بدون انديشه، عرفان، فلسفه و معرفت محال است در اين نبرد حيات بتوانيم موفق باشيم.

رئيس جمهور تأكيد كرد: به فضل الهي نظام سلطه به لحاظ تئوريك و برنامه و عمليات به سرعت به يك بن‎بست نزديك مي‌شود و تنور داغي كه دائم تئوري و نظريه و انديشه و خلاقيت‌هاي جديد توليد مي‌كرد در حال خاموش شدن است و برنامه‌هاي اقتصادي و سياسي آنها به بن‎بست خورده و كارايي خود را از دست داده است و در سطح عملياتي با بن‏بست مواجه هستند چه آنكه در فلسطين، عراق و در اقتصاد و مديريت اجتماعي و مديريت سياسي دنيا به بن‎بست رسيدند.

احمدي نژاد اضافه كرد: اين وضع يك جايگزين بيشتر ندارد و يك ملت هم بيشتر وجود ندارد كه اين جايگزين را معرفي، پيگيري و مديريت كند تا مستقر شود و آن ملت ايران است.

وي ورود به اين عرصه را فقط يك حركت دفاعي از ايران و ملت ايران ندانست و تأكيد كرد: حتي اگر تصميم داشته باشيم فقط از ملت ايران دفاع كنيم، تا وارد عرصه جهاني نشويم دفاع محقق نخواهد شد و ثمر نخواهد داد.

رئيس جمهور با بيان اينكه نظريات جهاني اسلام و اسلام ايراني كسي را در دنيا ناراحت نمي‌كند، گفت: البته برخي مي‌گويند يك عده قدرتمندانه ناراحت مي‌شوند اما توده مردم مي‌فهمند كه فرهنگ منتشرشده از ايران نزديك به حقيقت است و البته اين خودستايي و برتري‎جويي نيست.

احمدي نژاد در ادامه سخنان خود يادآور شد: امام خميني راحل بسيار زيبا هر 3 مرحله تئوري، برنامه ريزي و عمليات را طراحي و عمل كردند و امروز نيز به فضل خدا رهبري عزيز همين كار را مي‌كنند.

وي اساتيد دانشگاه‌ها و حوزه‌ها را به پاسخگويي نيازهاي امروز جامعه بشري توصيه كرد و اظهار داشت: بايد به جايي برسيم كه انديشمندان دنيا روزانه منتظر يك حرف جديد از ايران باشند.

رئيس جمهور ذخيره فرهنگي و توانمندي فرهنگي ملت ايران را بي‎نظير خواند و خاطرنشان كرد: در هر عرصه‌اي كه جوانان، دانشمندان و صنعتگران كشورمان فارغ و آزاد از نظام سلطه عمل مي‌كنند موفق مي‌شوند.

احمدي نژاد جهان امروز را به شدت نيازمند يك الگوي جايگزين دانست و تأكيد كرد: بسياري از انديشمندان، مديران و ملت‌هاي دنيا به ناچار محصولات و انديشه نظام سلطه را مصرف مي‌كنند بنابراين بايد ايران را به عنوان يك الگوي متعالي از انديشه‌هاي متعالي و برنامه ريزي‌هاي انساني و عمل انقلابي تبديل كنيم.

وي دليل ترس سلطه‌گران از ايران را اين موضوع دانست كه ايران داراي يك توانمندي و ظرفيت تئوري و فرهنگي است كه مي‌تواند جهان را بگيرد.

رئيس جمهور بيان كرد: انديشه اسلامي ايران يعني فهم ايراني از اسلام كه انديشه ولايت و امامت و اسلام ناب محمدي در مقابل اسلام آمريكايي و اسلام متحجر و يك اسلام جهان‎شمول و مترقي است كه اگر حقيقت آن روشن شود انسان‌ها فوج فوج به سراغ آن مي‌آيند.

احمدي‌نژاد اصل نظام جمهوري اسلامي و اصل امامت و رهبري را برداشتي ايراني از اسلام دانست و با بيان اينكه اصل تأسيس حكومت بر مبناي همين انديشه است، گفت: امروز ايران يك نژاد و جغرافيا نيست بلكه يك فرهنگ است.

رئيس جمهور در پايان ابراز اميدواري كرد به زودي ايران به مرجع نظري و انديشه و برنامه ريزي و مديريت جهاني تبديل شود.

ارسال توسط poolnewspaper
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

آخرین مطالب
.: :.