مدل مانتو
عکس های مایلی سایرس 2015 , چیدمان جهاز , دانلود اهنگ دوستت دارم از رضاصادقی , عکس های گوگوش , عکس‌عاشقانه , قسمت اخرقبول میکنم , عکس. ایرانی , اسپرت پراید , قسمت 170 فریحا , مدل مانتو بهاره


جانشین رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی ایجاد سیستم جامع اطلاعاتی سوابق مفسدان اقتصادی کشور، تدوین استراتژی مبارزه با جرایم سازمان یافته و ارائه طرح تشکیل پلیس مبارزه با جرایم اقتصادی را از جمله برنامه های پلیس آگاهی در آینده نزدیک عنوان کرد.

سردار مصطفی رجبی در گفتگو با مهر با بیان این مطلب افزود: امروزه جرایم سازمان یافته یکی از خطرناکترین جرایمی است که به سبب ویژگیهای خاص امنیت اقتصادی، اجتماعی و حتی سیاسی جامعه را با تهدید مواجه کرده است.

وی افزود: فعالیت این دسته از مجرمان، تاثیرات بسیاری بر اقتصاد، سیاست، امنیت و در نهایت کل جوامع ملی و بین المللی می گذارد.

جانشین رئیس پلیس آگاهی ناجا با بیان اینکه گروههای سازمان یافته تبهکار با استفاده از درآمدهای نامشروع خود در سطوح مختلف کشور به فساد می پردازند، گفت: این گروه های مجرمانه از فرصتهای مختلف بهره می گیرند تا مقاصد خلاف قانون خود را محقق کنند.

وی تصریح کرد: منابع مالی این شبکه ها بیشتر از طریق تشکیلات فحشاء، قاچاق موادمخدر، شبکه توزیع موادمخدر، قاچاق اسلحه، قمارخانه و ... تامین می شود.

سردار رجبی با اشاره به برنامه های آینده پلیس آگاهی گفت: تشکیل ادارات مبارزه با جرایم سازمان یافته در استانها به تفکیک جرایم، توسعه شبکه های اطلاعاتی، تهیه دستور العملها و بخش نامه های مبارزه با جرایم سازمان یافته از اقدامات پلیس آگاهی ناجا برای مبارزه با جرایم سازمان یافته است.

وی افزود: تدوین استراتژی مبارزه با جرایم سازمان یافته، ارائه طرح تشکیل پلیس مبارزه با جرایم اقتصادی، ایجاد یک سیستم جامع اطلاعاتی که در آن سوابق مفسدان اقتصادی در کل کشور وجود دارد، ایجاد تعامل و ارتباط مستقیم بین سازمانهای مبارزه کننده با جرایم سازمان یافته و معرفی پلیس آگاهی به مراجع مختلف به عنوان مرجع رسیدگی به جرایم اقتصادی از دیگر برنامه های پلیس آگاهی در آینده نزدیک است.


ارسال توسط poolnewspaper
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

آخرین مطالب
.: :.